Rico van den Beemt, Salesmanager bij CertificeringsAdvies Nederland

Rico van den Beemt

“Alleen ga je sneller, maar samen kom je verder!”

Als motorrijder en fanatiek Formule 1 fan houd ik van snelheid, actie, maar kijk ik ook graag naar de dieperliggende details. Hoe behaal je het beste eindresultaat? Met een combinatie van luisteren, meedenken en meeveren probeer ik onze bestaande en nieuwe klanten de juiste kant in te begeleiden. Of dit nou linksom of rechtsom is, door samen eraan te werken komen we tot dat ene perfecte eindresultaat.  

Van theorie naar praktijk

Met een technische achtergrond, voldoende verkoopervaring en tevens ervaring als BHV instructeur voel ik de Techniek en Industriebranche feilloos aan. Gezien veiligheid een hot topic is in de Techniek en Industrie branche ben ik daarnaast in opleiding tot Veiligheidskundige. 

Bij CAN kan ik de geleerde theorie van mijn opleiding direct in praktijk brengen, dat is heel prettig! CAN is een jonge club volop ambitie die openstaat voor verandering en verbetering. Het is prettig om samen stappen te kunnen zetten en zo elkaar verder te helpen.  

 

Laatste Blogartikelen

Wilt u ook persoonlijk advies? Bel ons op 085 4879972